E-Vakif Güncelleme 12-10-2009
Kişi Kısa Özeti , Toplu Banka Talimatı , Karar Defteri , ve Toplu Yardım Ekleme Formları 15-10-2009 Tarihinde Güncellenecektir..
E-Vakif Güncelleme 12-10-2009
Kişi Aramada Aile Şemasından Arama Eklenmiştir. 103423 Numaralı Vakıf ve 103407 Numaralı Vakıfların Dosya Numaraları otomatik Atmaktadır. Kişi Kartına Kömür ve Eğitim Yardımları Eklenmiştir..
E-Vakif Güncelleme 02-10-2009
Kişi Kartında Eş bilgileri otomatik olarak aile semasına atılmaktadır. Kişiye özel Kod vererek gruplandırma yapalirsiniz. Kişi kartına eş adı eklenmiştir. İnternet üzerinden yapılan başvurularda 7 gün içerisinde ikinci başvuru yapılamayacaktır... E-Vakıf Otomasyon Sistemi
E-Vakif Güncelleme 02-10-2009
Her vakfın formları ayrı ayrı yapılmıştır formlarda değişiklik isteyenler lütfen destek@3goz.com adresine mail atabilirler.. E-Vakıf Otomasyon Sistemi
E-Vakif Güncelleme 01-10-2009
Kişi Kartı Yardımlarında YBB Gönderme Butonu , Mutevelli Karar Numarası , Ödeme Tarihi ,Çek no ve Fiş no Eklenmiştir. E-Vakıf Otomasyon Sistemi
E-Vakıf Web Sitesi Yenilendi
E-Vakıf Otomasyon Programının tanıtım web sitesi yeni çıkarılan versiyonla birlikte yeniden düzenlenmiştir. Sitemizde Program hakkında bilgiler ve tanıtım, yeni eklenecek modüller hakkında bilgi, program hakkında haberler ve Programı kullanan vakıflara özel üyelik sistemi ile bir çok avantaj sunmaktadır.
Animasyonlu Grafiksel Raporlama Hizmete Girmiştir
E-Vakıf Otomasyon Programında bulunan verilerin her kritere göre animasyonlu grafiksel ayrıntılı raporlaması hizmete girmiştir. Bu raporlamalar ister images dosyası olarak, ister document olarak arşivlenebilmektedir.
Başbakanlık Yardım Bilgi Bankasına Veri Aktarım Sistemi
E-Vakıf Otomasyon Programı v.2.0 ile artık hiçbir zahmet çekmeden tek bir tuşla toplu yada tek tek verileriniz Başbakanlık Yardım Bilgi Bankasına aktarılmaya başlamıştır.
E-Vakıf Otomasyon Programı v.2.0 çıktı...
E-Vakıf Otomasyon Programı v.2.0 yapılan test ve denemelerden sonra faaliyete geçmiştir. Yenilenen yazılım desteği ve arayüzü ile zengin, görsel ve SYDGM mevzuatlarına uygun bir şekilde hizmete başlamıştır.

E-Vakif Demo                    

 

E-Vakıf Otomasyon Programı ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz

E-Vakif Otomasyon             

E-Vakıf Otomasyon  Programını inceleyiniz

İletişim Bilgileri                   

3.Göz
Tel Tel : (0212) 243 5927

Kemankeş Mah. Mumhane Cad. No:56 Beyoğlu / İSTANBUL


E-Vakıf Otomasyon Programı Menu